ul. Leszka Białego 19, 80-353 Gdańsk

Mieszkanie – Stan deweloperski – Sopot, ul. Parkowa 44/7

1 050 000 PLN
66 m2
Sopot, Parkowa 44/7
1
Cena/m2
15 909,09
Dzielnica
Sopot Dolny
Rynek
pierwotny
Stan techniczny
deweloperski
Piętro / liczba kondygnacji
3
Rodzaj ogrzewania
centralne
Widok
na morze
Balkon
Tak
Miejsce parkingowe
Brak
Gaz
Tak
Woda
Tak
Prąd
Tak

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, położoną w najbardziej pożądanej lokalizacji Sopotu – na pięknej ulicy Parkowej. Na mieszkanie składają się: duży salon z aneksem kuchennym, dwie łazienki oraz gabinet i sypialnia ze słonecznym balkonem. Z salonu rozpościera się wspaniały widok na morze. Mieszkanie oferowane jest na sprzedaż w stanie deweloperskim plus. Posiada centralne ogrzewanie – nowa kotłownia w piwnicy dla całego budynku. Do lokalu doprowadzona będzie klimatyzacja.

Lokal został tak zaprojektowany, aby można było go podzielić na dwa osobne mieszkania typu studio. Jest to wprost idealne rozwiązanie dla osób pragnących zakupić nieruchomość w celach inwestycyjnych i czerpać zyski z wynajmu krótkoterminowego.

Budynek, w którym znajduje się mieszkanie, zlokalizowany jest zaledwie kilka kroków od plaży. Zabytkowa kamienica przeszła właśnie gruntowną rewitalizację pod okiem konserwatora zabytków. Remont objął praktycznie wszystkie elementy budynku: elewacja, klatka schodowa, piwnica, dach, instalacje, ogrzewanie, stolarka okienna i drzwiowa, ogrodzenie posesji. Przy okazji prac, wyremontowane zostały także wszystkie mieszkania znajdujące się w kamienicy. Po zakończeniu remontu ponad 100-letnia kamienica spełnia wszystkie cechy niemalże nowego budynku, przy zachowaniu swojego zabytkowego charakteru.

Planowane zakończenie robót oraz możliwa sprzedaż końcowa nieruchomości to lato 2017.
Mieszkanie graniczy z drugim, o podobnej wielkości, które również jest wystawione na sprzedaż w cenie 1 150 000 zł.

W razie zainteresowania ofertą prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:
mail: anna@sanhaus.pl
kom. +48 509 476 804 – Anna Ziółek